Ansatte



Anita Endrestad
Anita Endrestad

Daglig leder
Mail: anita@ferdighus.no
Mob: 992 88500

Eirik Sørensen
Eirik Sørensen

Prosjektleder
Mail : eirik@ferdighus.no
Mob : 992 88518

Roald Johansen
Roald Johansen

Teknisk leder
Mail: roald@ferdighus.no
Mob : 992 88522

Hanne Jørgensen
Hanne Jørgensen

Prosjektleder
Mail: hannej@ferdighus.no
Mob:  905 45454

Rohny Larssen
Rohny Larssen

Salgsleder
Mail: rohny@ferdighus.no
Mob: 900 50088

Leif Gulbrandsen
Leif Gulbrandsen

Formann
Mail: leif@ferdighus.no
​Tlf: 992 88501 

Sylvi Olsen
Sylvi Olsen

Kontormedarbeider
Mail: sylvi@ferdighus.no
Tlf: 77 86 20 20

Vi bruker informasjonskapsler/cookies for å gi deg en tilpasset brukeropplevelse. Ved å fortsette å bruke nettstedet samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler.